استارت آپ

در این مقاله می خواهیم در مورد کاربرد پنل ارسال پیامک برای استارتاپ ها صحبت کنیم

استارتاپ ها شرکت های نوپایی هستند بنابراین برای توسعه استارتاپ خود برای تبدیل شدن به یک بیزینس قدرتمند نیازمند تبلیغات هستید ما در ایران زمین پیامک، سامانه پیامک ویژه استارتاپ ها را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید با ارسال پیامک تبلیغاتی استارتاپ خود را توسعه دهید.

با خرید پنل اس ام اس بانک شماره موبایل های سراسر کشور به تفکیک استان، شهر، پیش شماره، بانک شماره موبایل مشاغل، بانک شماره موبایل به تفکیک کد پستی، بانک شماره موبایل به تفکیک سن و جنسیت و… در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

خبر خود آن است که در سامانه پیامک ایران زمین امکان ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست وجود دارد و شما به آسانی می توانید از طریق با سامانه پیامکی ایران زمین پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.

اگر برای استارتاپ خود اپلیکیشن یا سایت راه اندازی کرده اید سامانه پیامک ایران زمین پیامک خط خدماتی اشتراکی را برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های مسدود و بلک لیست با سرعت بالا و در کمتر از 3 ثانیه در اختیار شما قرار می دهد همچنین برای سایت های وردپرسی افزونه digits که برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید شماره موبایل کاربرانتان را احراز هویت کرده و کاربران شما بتواند به سرعت در سایت شما ثبت نام کنند.

در صورتی که هدف شما ارسال پیامک تبلیغاتی است، همچنین می توانید از اپلیکیشن ارسال پیامک ایران زمین پیامک استفاده کنید و از طریق اپلکیشن اندروید با لمس صفحه موبایل خود پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید.

 

فهرست